Lepingupartnerid

Lepingupartneriteks on kohalikud omavalitsused, millistega Tartu linn ja MTÜ Assisi Franciscuse Selts teevad koostööd varjupaiga kasutamise ja teenuste osas.
SEOSES HALDUSREFORMI JÕUSTUMISEGA VÕIVAD OLLA MUUTUNUD KONTAKTISIKUTE ANDMED - ehkki me üritame selles sasipuntras omalt poolt selgust leida, palume kodanikel ilmutada aktiivsust ja uurida uutest halduskeskustest ka ise võimalikke kontakte!

Väljapoolt Tartut võetakse loomi vastu AINULT allolevas nimekirjas olevate omavalitsuste territooriumitelt.
Hulkuva looma puhul tuleb eelnevalt teavitada looma leiukoha valla / linna ametnikku ning küsida sealt nõusolek. Kui on vajadus välja kutsuda loomapüüdja, siis teeb seda juba kohaliku omavalitsuse kontaktisik. Tartu linna siseselt selline pöördumine ei ole vajalik, kehtib vaid endise Tähtvere valla territooriumi suhtes.

Oma loomast loobumisel tuleb tasuda 14 päeva hoiutasu ( 2018.aastal on see 33.60 eurot) ja loom peab olema vaktsineeritud vähemalt 10 päeva enne toomist  marutaudi-  ja  kompleksvaktsiiniga, mis peab olema loomaarsti poolt väljastatud dokumendiga kinnitatud. Tõendi puudumisel tuleb lisaks tasuda vaktsineerimistasu 15 eurot.

2018.aasta lepingupartnerid vastavalt haldusreformile:

 KOV
 Reformieelne KOV
 KODULEHT
 KONTAKTISIK 
 TELEFON
 KAMBJA vald  leping sõlmimisel      
 KANEPI  vald  Kanepi, Kõlleste, Valgjärve  vallad   www.kanepi.ee   Kadri Kaska  5698 5589 
 NÕO vald  Nõo vald  www.nvv.ee   Sven Tarto  5051 067
 PEIPSIÄÄRE v.  Alatskivi, Kallaste linn, Pala, Peipsiääre, Vara vallad  http://www.peipsiaare.ee/  Kalmar Raudsepp  5154 875
 PÕLVA vald  leping sõlmimisel      
 TARTU linn  Tartu linn, Tähtvere vald  https://www.tartu.ee/en/node/5836  Madis Tammeorg  5037 215