200017 Asta

Liik Kass
Tõulisus kodukass
Vanus Täiskasvanud
Ster/kastr. Jah
Välimus lühikarvaline 3-värviline triibik
Sugu Emane
Päritolu Elva vald, Mäeotsa-Ropka
Varjupaigas alates 10.01.2020
Karantiinis kuni 24.01.2020

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Mäeotsa-Ropka kandis võõrale territooriumile ilmunud kass, kiip puudus ning keegi kahjuks varjupaiga kuulutuse peale ei reageerinud.

ISELOOMUSTUS: Asta on üks eriline proua. Tema vankumatu enesekindlus, hakkama-saajalik ellusuhtumine ja sõbralikkus on vastupandamatud. Ta on konkreetne, andes koheselt mõista kui talle midagi ei meeldi, samas jäädes selle juures siiski õrnaks, eales solvumata. Ta on imelise hingega väärikas väike proua, kellele saab kui enese võrdsele silma vaadata. Kuigi Asta vanus paistab tema välimusest vaikselt välja, on ta endiselt uskumatult krapsakas ja elujõuline tegelane. Talle meeldib vahetevahel mängida ja ringi askeldada, kuid ta ei ütle ka kunagi ära aknalaua peal magamisest ja õues toimuva osas huvi äratamisest.

KAS SOBIB TEISTE KASSIDEGA? Saab teiste kassidega küll hakkama, kuid ta eelistaks alati pigem inimese seltsi kui oma liigikaaslaste omi. 

TERVISEPROBLEEMID: FeLV/FIV negatiivne.  Aeg-ajalt kipuvad Asta silmad veidi rähmaseks minema, kuid ühtki muud terviseprobleemi ei ole me tema puhul täheldatud. Seedimine ja immuunsüsteem on tugevamad kui suurel osal noortel kassidel. 

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Asta varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Asta toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta