170256 Garaažikas-Tiksu

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus täiskasvanud
Ster/kastr. Jah
Välimus lühikarvaline must kollaste ja valgete märgistega
Sugu Isane
Päritolu Ladva tn, Tartu linn
Varjupaigas alates 30.09.2017
Karantiinis kuni 13.10.2017

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Leitud Tartu Hiinalinnast garaažide juurest, kiip puudus ning omanikku tuvastada ei õnnestunud. 

ISELOOMUSTUS: Garaažikas hüüdnimega Tiksu võib vajada alguses võõrastega harjumiseks veidike aega, kuid teda tundma õppides (loe: paari kanapihvi andmisel) on tegemist kiindunud neljajalgse sõbraga. Meile täiesti tundmatutel põhjustel on see hella südamega armastusväärne härra jäänud varjupaika ebatavaliselt pikaks ajaks, võib-olla ei ole ta oma hariliku välimusega lihtsalt kellegi südant võita suutnud, kuid seda suurem rõõm sellele, kes endale nii kuldse hingega koera saab. Üle kõige armastab ta ujumist ning nii uutes kui vanades kohtades seiklemist. Samuti hindab ta suurelt oma pehmet madratsit ja kõhu alt sügamisi. Garaažikas sobiks vaatamata varasemale tänavaelule ka suurepäraselt korterisse, kuna ta hoiab ilusti puhtust ning on rahulik ja vaikne. Imetore kaaslane igaks ettevõtmiseks, kohvikutes käimisest kuni metsas telkimiseni, seniks kuni tema inimesest sõber on tal kõrval, on ta kõigeks valmis. 

ENERGIATASE: Keskmine. Tund-kaks jalutamist päevas on täitsa piisav ning ülejäänud aeg magaks ta heameelega kusagil pehmel asemel.

KAS SOBIB LASTEGA? Oleneb. Vajab võõrastega kohati natuke harjumisaega, kuid kui lapsed temasse ja tema soovidesse mõistvalt suhtuvad, siis ei peaks probleeme tekkima.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Garaažikas saab üldjuhul läbi nii suurte kui väikeste koertega igast vanusegrupist, kuid on ebakindel liialt domineerivate koerte puhul. Ta on super “lapsehoidja” kuna suhtub kutsikatesse ja noortesse koertesse äärmiselt rahulikult ja hellalt, kui nemad teda näiteks kõrvast või sabast tirida soovivad. Samuti teeb ta suurima heameelega mõne teise neljajalgse sõbraga koerteplatsil paar kiiremat jooksuringi või võtab nendega ette ühe pikema jalutuskäigu. Kassidest Garaažikas küll rihmas jalutades välja ei tee, kuid toas olles tunneb ta neist suurt huvi, mis võib ärevale või koeravõõrale kassile tekitada stressi. Hobustest on tal võrdlemisi ükskõik nii kaua kui nad temaga veidike distantsi hoiavad, kuna Garaažika arvates on tegemist liialt ülekasvanud koertega tema maitse jaoks.

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Garaažikaga lähemalt tutvumiseks võib võtta ühendust temaga tegeleva vabatahtliku Laura Rosenthaliga telefoninumbril 56897440 või e-posti teel rosenthalaura@gmail.com

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Garaažika varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Garaažika toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta