190139 Sallu

Liik Koer
Tõulisus SLK-tüüpi
Vanus ca 6 aastat
Ster/kastr. Ei
Välimus pikakarvaline must piirdega
Sugu Isane
Päritolu Elva vald, Lapetukme küla
Varjupaigas alates 21.06.2019
Karantiinis kuni 05.07.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Ilmus väga halvas seisus Elva vallas võõrale territooriumile, kiip puudus ning omanikku tuvastada ei õnnestunud. 

ISELOOMUSTUS: Sallul on jalustrabav hüppevõime, kõmisev haugatus, hiiglaslik kõrgus ja suur süda, mida jagab suurima hea meelega kõigiga, kes vähegi temaga tutvust sobitada soovivad. Seiklejahingega Sallu suhtub inimesse alati suure austuse ja sõbralikkusega.

ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Tänaval kõndides lapsi ja lapsevankreid ignoreerib, ei ole negatiivselt reageerinud. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Teiste loomade osas on uudishimulik ning suurema huvi korral läheneb ühe või kahe sõbraliku haugatusega. Klähvivaid koeri aias ja tänaval ignoreerib. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Salluga lähemalt tutvumiseks võib võtta ühendust temaga tegeleva vabatahtliku Laura Rosenthaliga telefoninumbril 56897440 või e-posti teel rosenthalaura@gmail.com

 

Kuna varjupaigas kulub vahendeid igapäevaselt looma kohta ca 2.50 eurot, siis Sallu varjupaigas viibimist saab toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Sallu toetuseks

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta