190165 Kätu

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus 1 aasta ja 8 kuud
Ster/kastr. Jah
Välimus keskmist kasvu pikakarvaline must
Sugu Emane
Päritolu kodust
Varjupaigas alates 17.07.2019
Karantiinis kuni 31.07.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Vanemate inimeste poolt loovutatud, kuna noore koera energiatase käis üle jõu.

ISELOOMUSTUS: Rõõmsameelne preili, kel on olnud muretu lapsepõlv ning kellel puudub igasugune kartus või hirm maailmas toimuva osas. Suur suhtleja ning looma ja inimese armastaja. Naudib õppimist ja lausa peab õppima, sest suurest aktiivsusest võivad ka suured probleemid tulla. Saaks tõenäoliselt hakkama ka korterieluga, kui tulevane omanik on piisavalt aktiivse eluviisiga ja kasutab koos koeraga korterit pigem ööuneks.

ENERGIATASE: Kõrge. Kätu on energiline ja intelligentne koer, kes koerteplatsil suurima hea meelega uusi ülesandeid ja väljakutseid lahendab. Vaikselt õpib oma energiat suunama ja paremini kontrolli all hoidma.

KAS SOBIB LASTEGA? Jah, kuid nii lastele kui Kätule tuleks piirid paika seada, et kõik mängureeglitest üheselt aru saaksid.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Sobib teiste koertega suurepäraselt. Mängimisstiiliks on ringirallimine ja korralik müramine. Hetkel on see ainuke teadaolev tegevus, mille puhul on näidanud väsimusmärke.

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad

 

Kui on huvi Kätuga lähemalt tutvuda, siis võib võtta ühendust vabatahtlikuga Helen Vaaks telefoninumbril 5214775 või e-posti teel helen.vaaks.hv@gmail.com.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Kätu varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Kätu toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta