190294 Traxi

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus ca 3 aastat
Ster/kastr. Ei
Välimus lühikarvaline must vähese valgega
Sugu Emane
Päritolu Elva vald, Tännassilma küla
Varjupaigas alates 12.12.2019
Karantiinis kuni 26.12.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU:  Ilmus viimast nädalat tiinena Elva vallas võõrale territooriumile, kiip puudus ning omanikku tuvastada ei õnnestunud. 

ISELOOMUSTUS: Ülimalt sõbralik noor koer, kes armastab üle kõige inimesi ja tähelepanu. Meenutab nii välimuselt kui iseloomult labradori, kuid on turjakõrguselt suurem ja kõhnema kehaehitusega. Kindlasti oli varasemalt tegemist perekoeraga, kuna peab toas puhtust ning toob meeleldi palliga mängides selle inimesele tagasi. Vaatamata suurusele sobib ka korterikoeraks, kuna on äärmiselt viisakas ja vaikne. Tal on tugev jahiinstinkt, mistõttu jookseks suure tõenäosusega mõnda kitse või põtra nähes neile lahtiselt olles järgi. Samas oskab ta hästi rihmas käia ka siis, kui teised koerad on lahtiselt. 

ENERGIATASE: Keskmine. Kindlasti võiks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab, siis ta võiks maailma avastades ringi nuuskida kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Sobib suurepäraselt, kuid nii lastele kui Traxile tuleks piirid paika panna, et kõik mängureeglitest üheselt aru saaksid. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Koertega vajab veidike tutvumiseks aega, kuid kui juba sõbraks saadud, siis on tegemist tasakaaluka mängukaaslasega. Kassidega on sõber. Hobuste kohta on tal nii mõndagi öelda, aga eeldatavasti saavad ka nendega varsti jutud aetud.

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad. 

Hetkel kasvatab Traxi oma neljaliikmelist pesakonda hoiukodus. Traxiga lähemalt tutvumiseks võib võtta ühendust hoiukoduga telefoninumbril 55649406 või e-posti teel merle.leiner@vireo.ee.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta