200058 Pätsu

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus sünd. juunis 2019
Ster/kastr. Jah
Välimus lühikarvaline keskmiselt suur nn "eesti hundikoer"
Sugu Emane
Päritolu kodust
Varjupaigas alates 16.03.2020
Karantiinis kuni 30.03.2020

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Ametiisikute poolt ebastabiilsest kodust ära võetud koer.

ISELOOMUSTUS: Sotsialiseerimata, arglik, hirmunud ning palju muud. Pätsu on oma lühikese elu jooksul kogenud niivõrd palju ebakindlust ja südamevalu, mistõttu ei oskagi ta kuidagi teisiti end ümbritsevasse maailma reageerida. Õnneks on Pätu hakanud näitama märke paranemisest ja usaldusest ning loodame siiralt, et aeg ja hoolitsus aitavad tal anda elule ning inimestele uue võimaluse.

Pätsu uus omanik peaks olema rahulik, toetav, julgustav ja kannatlik õpetamaks talle ühiskonnas toimetulemist. Kahtlemata vajab ta ka pärast hingehaavade ravitsemist korralikku koolitust ning tegemist ei ole kindlasti koeraga, kes sobiks kogenematule koeraomanikule ega esimeseks lemmikloomaks. Nimekiri kriteeriumitest on kahjuks pikk ja keerukas, kuid kiindumus, tänulikkus ja sõprus, mida Pätsu vastutasuks pakub ning mida varjupaiga töötajad ja vabatahtlikud on vilksamisi juba kogenud, on seda vaeva igati väärt.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Pätsu varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Pätu toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta