220249 FERRI

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus 16 aastane
Ster/kastr. Ei
Välimus Poolpikakarvaline punane
Sugu Isane
Päritolu Kodust
Varjupaigas alates 25.11.2022

Mitu omanikku üle elanud sõbralik seenior on taas uue kodu otsingul. 

Uudiseid hoiukodust:

Ferri on rahulik ja viisakas, kuid rõõmsameelne ja kõbus vanahärra. Hoiab puhtust, ei hüppa üles ega lärma. Teab, et enne söögikausi juurde pääsemist ja jalutusrihma kinnitamist peab istuma. Laseb endal õuest tulles käppi puhastada ja ka loomaarsti juures on lihtsasti käsitletav.

Sobib hästi inimesele, kes armastab mugavust ja liikuda rahulikus tempos - Ferrit ei huvita jooksmine ega palliga mängimine, kuid naudib ka pikki jalutuskäike ja õues viibimist, eriti värskel lumel püherdamist ja teiste koerte vaatamist.

Väikeste lastega (3 ja 5) probleeme pole, isegi kui nad eakohaselt kõvasti kisavad, palli põrgatavad ja ringi hüppavad. Kui lastel mänguhoog väga suureks läheb, otsib Ferri ise teise rahulikuma ruumi ja nurga. Kui ta muidu hoiab söögilauast eemale, siis laste kohalolul kipub laua äärde. Ju ta teab, et sealt võib midagi maitsvat maha kukkuda. 

Talle väga meeldib sügamine, käib seda ka ise norimas voodi ääres või kui põrandal võimelda, siis tuleb ja paneb käpa käe peale, et pai saada. Ja täringumängud tekitavad temas elevust, tahab ise ka vahepeal mängu ronida, aga kaost ei korralda.

Teistest koertest möödub tänaval rahulikult - ei karda neid ega tunne vajadust tüli norida. Jääb rahulikuks ka närvilisemate koerte provokatsioonidele. Talle meeldib käia koertepargis ja vaadata, kuidas teised koerad mängivad. Nuusutab hea meelega teisi koeri, eriti huvitavad teda emased koerad, kuid nendega mängijat temast ei ole. Kasside, lindude ja muude loomade vastu ta väga huvi ei tunne.

Autosõitu otseselt ei naudi, aga saab ilusti hakkama. Kui suukorvi kandmist rohkem harjutada, saaks temaga ka ühistranspordiga mugavalt sõita.

Üldiselt võib öelda, et tegu on rõõmsameelse ja elutarga härrasmehega, kes tühja-tähja pärast ei rabele. Voodisse kipub vaid siis, kui seal on blond neiu ja söögilauale kui seal on austreid, mõlemat sõna otseses mõttes.

Tule looma vaatama

VAATA KÜLASTUSAEGU

Uksest sissepääsemiseks helista tel 15400

"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta