×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 592.

200198 Robi AFS

Категория Собака
Разводить segavereline
Возраст 3a
Стерилизованный Да
Appearance lühikarvaline valge mustade laikudega
Пол Мужской
Found kodust
In shelter From 17.08.2018

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Algselt loovutatud pere poolt, kuna neil ei olnud aega temaga tegeleda. Nüüd on Robi oma teisest kodust tagasi varjupaigas naabrite tõttu.
ISELOOMUSTUS: Suurusest hoolimata vajab alguses võõrastega harjumiseks veidike aega, kuid kui juba sõbraks saadud, siis kiindub inimesse sügavalt. Ta on väga arukas ja viisakas poiss, kes hoiab inimesega kontakti ning nuputab välja ka keerulisema kuulekusülesande lahenduse. Robile meeldivad pikad jalutuskäigud, ujumine (loe: kõrvadeni vees janu kustutamine) ja teiste koertega mängimine. Samuti on ta osalenud “Käpp ja Käsi” programmis, kus õppis muuseas ka kõrvade peal seismise ära.
ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks käia vähemalt kaks tundi päevas jalutamas. Jalutuskäikudel käies ei ütleks ta ka ära kõrvalepõikest kohvikusse.
KAS SOBIB LASTEGA? Robi elas koos väikeste lastega peres, millest on tal siiani nende osas trauma. Teadliku tegelemisega on võimalik harjutada koos lastega olemist kui lapsed ka temaga arvestavad.
KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Üldiselt sobivad talle mängukaaslasteks kõik teised koerad, kuid ebakindlate või domineerivate isaste koertega ei pruugi see alati välja tulla.
TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.


Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Robi varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:
Konto: EE102200221031556784
Saaja: Assisi Franciscuse Selts
Selgitus: Robi toetuseks.

Tule looma vaatama

Позвоните и договоритесь о встрече тел. 5333 9272.
"Я жду тебя!"

Vaata meie asukohta