190082 Pontu

Категория Собака
Разводить segavereline
Возраст 8 aastat
Стерилизованный нет
Appearance lühikarvaline must selg, pruun piire
Пол Мужской
Found kodust
In shelter From 05.04.2019
In quarantine until 19.04.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Pere poolt loovutatud kolimise tõttu. 

ISELOOMUSTUS: Pontu vajab alguses võõrastega harjumiseks veidike aega, kuid tundma õppides on tegemist südamliku ja rahuliku härrasmehega. Jalutuskäigule minnes tervitab oma kaaslast suure rõõmuga. Jalutuskäigu ajal meeldib talle lisaks seiklemisele ka vees sulistada ja ninaga mulle puhuda. Nii kui on pikemalt seista vaja, tuleb Pontu rõõmsalt paisid nuruma. 

ENERGIATASE: Keskmine. Kaks jalutuskäiku päevas on täitsa piisav, kuid vaatamata vanusele ei tundu väsinud ka peale kaheksa kilomeetrist jalutuskäiku. 

KAS SOBIB LASTEGA? Pontu elas koos lastega peres, millest on tal siiani nende osas trauma. Teadliku tegelemisega on võimalik harjutada koos lastega olemist kui lapsed ka temaga arvestavad. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Valiv. Eelistab rahulikke koeri ning mängimise asemel käiks ta pigem pikematel jalutuskäikudel. Rihma otsas on viisakas ning teistest koertest, kassidest, hobustest ega lindudest välja ei tee. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Kui on huvi Pontuga lähemalt tutvuda, siis võib võtta ühendust temaga tegeleva vabatahtliku Laura Rosenthaliga telefoninumbril 56897440 või e-posti teel rosenthalaura@gmail.com.

 

Huvi korral saab tema kastreerimiseks teha sihtotstarbelise toetuse:.

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Pontu kastreerimiseks.

 

Tule looma vaatama

Позвоните и договоритесь о встрече тел. 5333 9272.
"Я жду тебя!"

Vaata meie asukohta