190109 Jacky

Категория Собака
Разводить segavereline
Возраст 1 aasta
Стерилизованный Да
Appearance lühikarvaline must selg, pruun piire
Пол Женский
Found kodust
In shelter From 21.05.2019
In quarantine until 04.06.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Vanemate inimeste poolt loovutatud, kuna noore koera energiatase käis üle jõu.

ISELOOMUSTUS: Põrkepall Jacky ei suuda oma elevusel piiri pidada kui näeb väiksematki märki sellest, et keegi temaga jalutama soovib minna. Väsimatu kaaslane igaks ettevõtmiseks. 

ENERGIATASE: Kõrge. Jacky on koer, kes sooviks oma vaba aega sisustada lõunauinakute asemel teistega midagi aktiivset tehes. Ideaalne kaaslane matkadeks ja muudeks seiklusteks. 

KAS SOBIB LASTEGA? Jah, kuid nii lastele kui Jackyle tuleks piirid paika seada, et kõik mängureeglitest üheselt aru saaksid. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Sobib teiste koertega suurepäraselt. Mängimisstiiliks on ringirallimine ja korralik müramine. Hetkel on see ainuke teadaolev tegevus, mille puhul on näidanud väsimusmärke. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Jackyga lähemalt tutvumiseks võib võtta ühendust temaga tegeleva vabatahtliku Merle Leineriga telefoninumbril 55649406 või e-posti teel merle.leiner@vireo.ee.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Jacky varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Jacky toetuseks.

Tule looma vaatama

Позвоните и договоритесь о встрече тел. 5333 9272.
"Я жду тебя!"

Vaata meie asukohta