190174 Nässu

Категория Собака
Разводить segavereline
Возраст 6 aastat
Стерилизованный нет
Appearance poolpikakarvaline roosa valgega
Пол Мужской
Found Nõo vald, Laguja
In shelter From 25.07.2019
In quarantine until 08.08.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Jäeti eelmise omaniku poolt sotsiaalkorterisse maha.

ISELOOMUSTUS: Nässu armastab pikki uinakuid diivani peal, kuid näitab ka üha suuremat huvi maailma avastamise vastu. Ta sobiks suurepäraselt kodusele inimesele, kes endale pikkadeks päevadeks seltsilist otsib või perre, kus ta ei peaks pikaks ajaks üksinda jääma. Nimelt on Nässul väga seltsiv iseloom ning ta sooviks kasvõi mõnda neljajalgset sõpra, kellega koos päevi õhtusse saata. Samuti on Nässu väga vaikne mistõttu sobib ta elama ka korterisse, kuid tuleb arvesse võtta, et trepist kolmandale korrusele kõndimine on tema lühikestele jalgadele vahest liiga suur väljakutse. Hetkel viibib Nässu hoiukodus, kus ta alandab kaalu ning taastab oma hooletusse jäetud tervist. 

ENERGIATASE: Madal, kuid sooviks käia vähemalt kolmel lühemal jalutuskäigul, et toas õnnetusi ei juhtuks. Mudu eelistab Nässu oma päevi diivanil magades mööda saata.

KAS SOBIB LASTEGA? Sobib suurepäraselt.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Sobib. Saab läbi nii koerte kui kasside kui teiste karvaliste ja sulelistega.

TERVISEPROBLEEMID: Hetkel on Nässu korralikus ülekaalus. Varjupaika saabudes kaalus ta 32kg, “ideaalkaal” on aga kusagil seal kahekümne kilogrammi kandis. Nässul on ka väike probleem kilpnäärmega, millele on vaja küll elukestvat ravi aga ei ole üldsegi mitte kulukas ning edasist elu ei mõjuta.

 

Nässu paranemist saab toetada sihtotstarbelise annetusega.

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Nässu kastreerimiseks

Tule looma vaatama

Позвоните и договоритесь о встрече тел. 5333 9272.
"Я жду тебя!"

Vaata meie asukohta