190181 Rommi

Категория Собака
Разводить segavereline
Возраст Ca 3 aastat
Стерилизованный нет
Appearance poolpikakarvaline punakasbeež musta koonuga
Пол Мужской
Found Põlva, Intsikurmu
In shelter From 03.08.2019
In quarantine until 17.08.2019

ISELOOMUSTUS: Rommi vajab alguses võõrastega harjumiseks veidike aega, kuid teda tundma õppides on tegemist suure ning energilise mõmmikuga. Nagu iga teinegi koer armastab ta tähelepanu paide näol ning nii linnas kui ka metsas ringi seigelda. Suurepärane kaaslane pikemateks jooksutiirudeks ja lahutamatu sõber igaks matkaks. Rommi unistus oleks olla mõne aktiivse ja ettevõtliku pere liige, kes ka teda oma seiklustesse kaasaks ning kes oleks valmis temaga tegema veel mõningast kasvatustööd. Probleemideks on aga vanemad inimesed ja armukadedus. Ehk et päris lihtne koer Rommi ei ole.

ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Jah, kuid nii lastele kui Rommile tuleks piirid paika seada, et kõik mängureeglitest üheselt aru saaksid. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Koerte suhtes on valiv, peab natuke tutvust sobitama. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Rommi varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Rommi toetuseks.

Tule looma vaatama

Позвоните и договоритесь о встрече тел. 5333 9272.
"Я жду тебя!"

Vaata meie asukohta